سلام...تو رو خدا نظر بدين...

........................................

اينم ژوبين  و وفا  :

http://www.parsir.com/news/31.htm

.............................

دروغ های تابلو دختر ها به پسرها( البته بعضی ها)

۱ دوستت دارم

۲ عاشقتم

۳ اولين باره با يه پسر دوست ميشم

۴ قول ميدم هميشه پيشت بمونم

۵ از اخلاقت خوشم مياد

۶ هر کاری بگی برات می کنم

۷ به جز تو به کسی ديگه فکر نمی کنم

۸ تو خيلی جذابی

۹ بهترين لحظاتم وقتی که با تو ميرم بيرون

دروغ های ناب...ای پسرای بيچاره بيدار شين....

..........................................

چگونه ميتوان مرد جذابي بود ؟

چگونه مردی با شیوه زندگی ملال آور، میتواند همسرش را به سمت خود جذب کند؟
تنها کاری که می توانید انجام دهید که هم به نفع خودتان است و هم به عنوان راهی برای جلب توجه خانمها به شمار می رود، این است که سعی کنید فرد جذابی باشید.

یکی از آسانترین شیوه هایی که می توانید از آن بهره ببرید، این است که "اهل عمل" باشید. به این معنا که از هر موقعیتی که بر سر راه شما قرار گرفت به بهترین نحو استفاده کنید.

اگر بر سر دوراهی گیر کردید، هر دو راه را امتحان کنید. اگر در مورد مسافرت رفتن دودل هستید، خوب، سفر کردن گزینه بهتری است. می خواهید برای صرف غذا به یک رستوران جدید بروید و یا در همان مکان همیشگی غذا میل کنید، خوب ما به شما میگوییم که یک چیز جدید را امتحان کنید.

با انجام چنین اموری زندگی شما رفته رفته سرشار از تجربه های جدید خواهد شد.... هوش و دانش شما نیز افزایش پیدا می کند و باعث می شود که همسرتان نسبت به زندگی شما کنجکاوی بیشتری از خود نشان دهد.

هر چقدر که تجربیات شما بیشتر باشد، بالطبع مطالب سرگرم کننده تری دارید تا با همسرتان در میان بگذارید... و در نتیجه خیلی آسان تر می توانید با او ارتباط بر قرار کنید.

به عنوان مثال زمانی که او می گوید " با دیدن این منظره به یاد مکانی در اروپا افتادم" شما نیز می توانید، پاسخ دهید "اوه، بله...می دونم چی می گی"

زمانی که به شما می گوید که عاشق غذاهای یونانی است می توانید او را به رستورانی ببرید که روزی خودتان برای شکستن عادت روزانه به آنجا رفته بودید.

به خاطر داشته باشید که هیچ گاه از انجام چنین کارهایی پشیمان نخواهید شد، بلکه پشیمانی از آن کارهایی است که تا به حال آنها را انجام نداده اید. سعی کنید طعم حقیقی زندگی را بچشید. خودتان هم شگفت زده خواهید شد که همسرتان چقدر سریع متوجه این موضوع می شود.

شما قبلا ذکر کرده بودید که یک مرد به منظور ایجاد جذابیت در روابط خود باید از "حس رهبری" بالایی برخورد باشد. اهمیت این مطلب تا چه حد است؟

 ساده است، خوب است بدانید که خانم ها از تصمیم گرفتن متنفر هستند.

همه ما خوب می دانیم که خانم ها خیلی سریع تصمیم می گیرند، اما به همان سرعت نیز نظرشان در مورد هر چیزی عوض می شود، و این امری است که حقیقت دارد.

خانم ها توانایی تصمیم گرفتن را دارند، اما دوست ندارند چنین کاری را انجام دهند، به همین دلیل هم هست که همیشه جذب مردهای با اراده و مصمم می شوند. برای خانم ها مصمم بودن مردها جزء خصوصیات برجسته آنها به شمار می رود. برای یک خانم هیچ کس مردانه تر از فردی نیست که می داند از زندگی خود چه می خواهد، به اندازه کافی اعتماد به نفس دارد، و او را به مکانی می برد که هم سرگرم کننده است و هم مهیج.

آقایون با انجام چنین اموری ثبات و ایمنی را برای خانمها فراهم می آورند، و این دقیقا چیزی است که خانم ها هر لحظه آرزوی آنرا می کنند. با برداشتن مسئولیت تصمیمگیری از روی شانه های او شما می توانید آرامش و امنیت را برایش به ارمغان آورید.
 

متاسفانه بسیاری از آقایون از تصمیم گیری وحشت دارند، چرا که تصور می کنند شاید تصمیمات آنها موافق نظر خانم ها واقع نشود و موجبات ناراحتی آنها را فراهم آورد.

در طول زمان ممکن است همه ما دچار چنین اشتباهاتی شویم و سوال "من نمی دونم.... تو می خواهی چه کاری انجام دهی؟" را که خانم ها از آن به شدت متنفر هستند، بر زبان می آوریم.

اما همانطور که مردها هنگام رقصیدن با حرکات قدرتمند اما در عین حال ملایم خود همه چیز را کنترل می کنند، در عشق ورزی نیز باید یک چنین کاری را انجام دهند.

اگر می خواهید او را برای صرف غذا به یک رستوران ببرید، ابتدا از مزایای رستوران برای او صحبت کنید، اگر او مخالفت کرد، لازم نیست از او سوال کنید "تو کجا رو دوست داری؟" بلکه خیلی سریع می توانید پیشنهاد مکان دیگری را به او بدهید.

قاطعیت شما که نشاند هنده "مردانگی" شماست مشخص می کند که آیا مجذوب شما خواهد شد یا خیر.

بنابراین در حالی که او را با ملایمت به سمت خواست های خودتان هدایت می کنید، خیلی زیرکانه هر چیزی که خواست به او بدهید. او از شما به خاطر این کار ممنون و متشکر هم خواهد شد.

یک مرد چگونه می تواند در زمان ملاقات خانم ها "جذابیت" خود را به آنها ثابت کند؟


یکی از بزرگترین تفاوت هایی که میان مردهایی که در روابط خود با خانم ها موفق هستند و سایر افراد، این است که آنها همیشه آماده "ترک رابطه" هستند.

اگر یک خانم متوجه شود که نظر شما را به خود جلب کرده و شما همیشه در کنار او باقی می مانید، هیچ کاری برای جلب نظر شما به خود انجام نمیدهد و از این گذشته به راحتی کنترل تمام امور را نیز به دست می گیرد.

"انتقال قدرت" از همان آغاز اولین ملاقات معنا پیدا می کند.

یک خانم به راحتی می تواند از همان ابتدای امر تشخیص دهد که آیا شما به او "اهمیت" می دهید و یا خیر.

اگر احساس کند که شما تنها به او "چشم دارید"،  دیگر هیچ تلاشی برای جلب توجه شما انجام نمی دهد، زیرا می داند که شما در حال حاضر تصمیم خود را در مورد او گرفته اید.

از سوی دیگر اگر تصور کند که تنها برای سرگرمی با او قرار ملاقات گذاشته اید و اثری از علاقه حقیقی به چشم نمی خورد، او تمام تلاش خود را می کند تا بتواند نظر شما را نسبت به خود جلب کند و در شما تاثیر بگذارد.

شاید شما تعجب کنید اما این مطلب حقیقت دارد.

بنابراین رمز موفقیت شما در این مرحله اجتناب از "کم آوردن" در مقابل خانم هاست، و شما باید به هر قیمتی که شده این کار را انجام دهید.

همیشه به خاطر داشته باشید که یک خانم جذاب دیگر در گوشه ای به انتظار شما نشسته است. تصمیم خود را در مورد رابطه فعلیتان بگیرید، آیا می خواهید ادامه دهید و یا قصد ترک آنرا دارید؟

زمانیکه حس انتخاب کردن وجود شما را فرا بگیرید و به خود حق انتخاب دهید، او به سمت شما کشیده می شود و می توانید او را با خود به هر کجا که می خواهید ببرید. اگر این شیوه را در پیش بگیرید تمام خانم ها برای جلب توجه شما تلاش خواهند کرد.

 .........................................................

3 راز در رابطه با دختران


در ابن مقاله با شما از 3 رازي كه لازم است از آنها آگاهي   يــابيد تا بتوانيد دختر مورد علاقه خود را مجذوب خود كردهو قلب وي را به تسخير درآوريد، صحبت خواهيم كرد:

1- آن چيزي كه دختران خواهان آن ميباشند چيزي نيست  جـز عـشق ورزي و رمانتيك بودن. اگر شما خواهان دختريهسـتـيـد، بـايـد نـيازهايش را نيز بر آورده سازيد. برخي ازمردان با شنيدن واژه رمانتيك وحشت زده مي گـردنــد. امانـــيازي نيست زياد به مغز خود فشار وارد آوريد و يا وقت وانــرژي فراواني براي رمانتيك بودن صرف كنـيد.

 


اغلب اوقاترمـانـتـيـــك بودن به مفهوم اين ميباشد كه توجهي كه يكدختر خواهان آن ميباشد به وي ارزاني داريد. وي تنها ميخواهد مطمئن گردد كه دختر شماره يك زندگي شما است و آنكه شيرين ترين، جذاب ترين، و شگفت انگيز ترين زن در قلب شما ميباشد. اگر تنها قادر باشيد راههايي براي تقويت پيوسته اين باورها بيابيد، نه تنها قادر به مجذوب ساختن دختر مورد علاقه خود خواهيدبود، بلكه خواهيد توانست آن دختر را براي هميشه در كنار خود حفظ كنيد. اكنون واقعا رمانتيك بودن دشوارميباشد؟ خير، تنها كاري كه بايد انجام دهيد آن است كه:

* از وي بپرسيد كه روز خود را چگونه گذرانيده است.

* برايش بادداشتي بگذاريد و در آن بنويسيد كه وي در خاطر شما ميباشد و در قلب شما جاي دارد.

* هرگاه براي شما سوپ خانگي تهيه كرد، به وي بگوييد كه چه سوپ خوشمزه اي شده و آنكه وي بهترين آشپز ميباشد.

 

2- به وي نشان دهيد كه اهميت ميدهيد:

* به وي ياد دهيد چگونه با دستگاه ويدئو كار كنيد.

* به وي ياد دهيد چگونه ماهيگيري كند.

* و هر كاري را كه در آن مهارت داريد را به وي آموزش دهيد. خلاصه آنكه تنها راه حل را ارائه ندهيد و به اندازه اي صبور باشيد كه راه حلها را براي وي توضيح و آموزش دهيد. حتي اگر آموزش آنها دشوار باشد. اغلب مردان آنقدر بي حوصله و ناشكيبا هستند كه حتي حاضر به نشان دادن چگونگي انجام عملي نميباشند. بنابراين با متفاوت و استثنايي بودن قلب وي را فتح كنيد.

3- زنان عاشق مرداني هستند كه همزمان هم به آنها وابستگي و هم استقلال فردي داشته باشند. همسرتان از اينكه شما در ضمن آنكه در دنياي خودتان زندگي نموده و استقلال خود را داريد، رابطه تان را نيز حفظ ميكنيد، مورد ستايش قرار ميدهد. بنابراين شما براي مجذوب ساختن دختر روياهايتان در هنگام گام نهادن در رابطه نبايد استقلال فردي و هويت خود را از دست بدهيد. علم و آگاهي قدرت محسوب ميگردد؛ هر اندازه كه شما در مورد طرز تفكر دختران و علل رفتار آنان آگاهي كسب كنيد بيشتر در متقاعد ساختن و خوشبخت نمودن آنان موفق خواهيد بود. نكته مهم آن كه:

هر قدر شما عشقي را كه يك دختر براي شما قائل است بيشتر ارج نهاده و محترم بشماريد، به همان اندازه آن دختر نيز خواسته هاي شما را بيشتر برآورده ميسازد.

نكات فوق را با كمال صداقت اجرا كنيد نه با دورنگي.

..................................................

اميد وارم خوشتون بياد

/ 0 نظر / 14 بازدید