تا جون دارم دوستت دارم

سلام..فلفل شکن هم دارم و هم تبادل لينک می کنم...

و اينارو تقديم کسی می کنم که خيلی دوستش دارم...اميدوارم در کم کنه...با اينکه خيلی اذيتش کردم  (M)

.........................

بعضی از مطالب امروز از وبلاگ سارا خانم گرفتم...

..........................

خيلي دوستت دارم...

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...............................................

تست عشق و علاقه:

صادقانه جواب بدهید! پایین سوالات را نخوانید، تستتان خراب می شود!

1.  به سمت خانه ی دوست پسر/دوست دخترتان در حرکت هستید. دو راه برای رسیدن به آنجا پیش روی شماست. یکی راهی مستقیم است که شما را خیلی زود به مقصد خواهد رساند اما خیلی خسته کننده است. راه دیگر خیلی طولانی تر از راه اول است اما جالب و سرگرم کننده است، و حوصله تان هم سر نخواهد رفت. شما کدام راه را برای رسیدن به دوست پسر/دوست دخترتان انتخاب می کنید؟

2.  در راه به دو بوته ی گل رز برخورد می کنید، یکی پر از گل های رز قرمز و دیگری پر از گل رزهای سفید است. تصمیم می گیرید که 20 شاخه از این گل ها برای دوستتان بچینید. این گل ها را می توانید از هر ترکیبی انتخاب کنید. حال بگویید چه تعدادی قرمز، چه تعدادی سفید، یا اینکه همه را سفید و همه را قرمز انتخاب می کنید؟

3.  سرانجام به مقصد می رسید. یکی از اعضای خانواده ی دوستتان در را برای شما باز میکند. می توانید از او بخواهید که دوستتان را صدا کنند، یا اینکه خودتان برای صدا کردن او می روید؟

4.  به سمت اتاق  دوست پسر/دوست دخترتان می روید، ولی کسی آنجا نیست. تصمیم می گیرید که گل ها را همانجا بگذارید. آنها را روی تختخواب می گذارید یا روی طاقچه ی پنجره؟

5.  بعد زمان خواب فرا می رسد. شما و دوست پسر/دوست دخترتان در اتاقهایی مجزا می خوابید. صبح وقتی که زمان بیدار شدن می رسد، به اتاقش می روید تا ببینید چه می کند. وقتی به اتاقش می رسید، او خواب است یا بیدار؟

6.  حالا وقت برگشتن به خانه رسیده است. باز بگویید که برای برگشت کدام راه را انتخاب میکنید، راه کوتاه اما ساده، یا راه طولانی ولی سرگرم کننده را؟

 

و اما جواب ها.....

 

1.  راه نمایانگر حالت عاشق شدن شماست. اگر راه کوتاه را انتخاب کنید، یعنی اینکه خیلی زود و به آسانی عاشق می شوید. اگر راه طولانی را انتخاب کنید، شما برای خودتان زندگی می کنید و زود در دام عشق گرفتار نمی شوید.

2.  شمارش تعداد گل های قرمز نمایانگر میزان دَهِش شما در رابطه تان است، و تعداد گل های سفید نمایانگر توقعات شما از طرف مقابل است. اگر 18 شاخه گل قرمز و 2 شاخه گل سفید انتخاب کنید، یعنی در رابطه %90 دهش دارید و درعوض فقط %10 توقع دارید.

3.  این سوال نمایانگر رفتار شما در برخورد با مشکلاتی است که در رابطه تان پیش می آید. اگر از اعضای خانواده می خواستید که دوستتان را صدا کند، یعنی فردی هستید که از ایجاد مشکلات در رابطه احتراز می کنید و درصورت وقوع مشکل، امیدوارید که به خودی خود حل شود. اما اگر خودتان برای صدا کردن دوستتان می روید، یعنی فردی رک و راست تر هستید و برای حل مشکلات فوراً اقدام می کنید.

4.  محلی که برای گذاشتن گل ها انتخاب میکنید، نمایانگر میزان علاقه ی شما برای ملاقات کردن دوست پسر/دوست دخترتان است. اگر گل ها را روی تختخوابش بگذارید یعنی دوست دارید او را زود به زود ببینید. اما اگر آنها را روی طاقچه ی پنجره بگذارید یعنی دوست ندارید او را مداوماً یا زیاد ملاقات کنید.

5.  این سوال نمایانگر نگرش شما به شخصیت طرف مقابلتان است. اگر ببینید که خواب است، شخصیت دوست پسر/دوست دخترتان را می پسندید و او را همانطور که هست دوست دارید. اما اگر ببینید که بیدار است، شما می خواهید که دوستتان برای شما تغییر کند.

6.  راه برگشت به خانه نمایانگر این است که چه مدت در رابطه ی عشقیتان می مانید. اگر راه کوتاه را انتخاب کنید، یعنی خیلی ساده و زود از کسی دل می کنید و رابطه تان را بر هم می زنید. اما اگر راه طولانی تر را انتخاب کنید، طولانی تر در رابطه هایتان میمانید.

..........................................

..................................................

مي توان با سکوت ترا سرود و بهترين شاعر دنيا بود.

 

 

 

 

 

 

 

 .............................................

خواستم عشق رو تو دستام بگيرم، ولي جا نشد.

پس گذاشتمش تو جيبم، ولي جا نشد.

در کيفم رو باز کردم، ولي جا نشد.

تصميم گرفتم ببرمش تو اتاق، اما جا نشد.

بنابراين واسش ييه خونه گرفتم، اما بازم جا نشد.

با خودم گفتم: يه باغ، آره ...ولي جا نشد.

حتما تو کره زمين جا مي شه.ولي جا نشد.

پس گذاشتمش تو قلبم، حالا ديگه جاش خوبه خوبه.

تازه مي فهمم وقتي مي گن قلب آدم مي تونه از دنيا هم بزرگتر باشه يعني چي.

 

 

 

 

 

 

 

 

....................................

انقدر دوست دارم........بشنوي خندت مي گيره....

تو نگام مي کني و دلم تو چشمات ميميره......

انقدر دوست دارم.....ديوونه بازي مي کنم....

کلکم شاکي نشو....من تو رو راضي مي کنم....

 

قيمت چشماي تو....قلب منه....اندازه نيست

واسه دوست داشتن تو...نيازي به اجازه نيست

انقدر دوست دارم...حوصله تو سر مي برم...

يه روزي نياد بگي ديگه تو رو دوست ندارم

ديگه تو رو دوست ندارم...........

 

ساعت ديدن تو...صداي من در نمياد...

آره تقصير منه...دوست دارم خيلي زياد....

انقدر دوست دارم....شماره ها خسته ميشن....

تا نهايت ميرن و با چشم تو بسته ميشن....

 

تقديم به کسي که قد چشماي مهربونش دوسش دارم

.....................................................

 

/ 1 نظر / 16 بازدید
سارا

سلام..خوب خوب خوب....بذار ببينم ای ناقلا اسم تو رو بايد بذارن اميد کپ ....چقدر بعضی چيزا اينجا شبيه وب منه...نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب ولی بهرحال قشنگه....موفق باشی...لينک می کنم...